KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14401052

nr 1440 1052

Danuta Boguszewska-Chlebowska. Signerad, daterad 1970, blomsteräng. Olja på duk, 49x59, yttermått inklusive ram: 61x72 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 december 2021
kl 18:10:21

20/12 16:20:08 1      Vinnande bud